Styczeń 2020 archive

Auto RC znowu jeździ

Nowe części doszły, auto przeszło serwis i znowu jeździ

Pierwszy śnieg

Dopiero dziś spadł pierwszy śnieg, niestety +3C nie wróżą że zostanie z nami na dłużej…

Wizyta na skateparku

Auto RC kolejna awaria…

Tym razem umarło mocowanie amortyzatorów, na szczęście producent przewidział wymianę poszczególnych elementów.

Kamera na ptaki ;)

Wreszcie mamy czym podglądać naturę. Do tej pory mimo posiadania karmików ciężko było podejrzeć kto tam je. Dlatego na tarasie zawitała kamera. Firma Imou, model Bullet mini 4MP. Poniżej przykładowe zdjęcia i video.

Na pumptracku

Chłopaki po szkole wybrali się na pumptrack, mimo zimy pogoda wiosenna. Kostek zabawił się w fotografa i dzięki temu mamy takie oto zdjęcia.

Podsumowanie 2019 i plany 2020

Podsumowanie 2019 Automat do bramy zamontowany (nawet x2), schody z dołu na taras też zostały zrobione, oświetlenie przejazdu gotowe, garaż posprzątany, mebli przybywa. Plany na 2020 Przysłonić czymś okno w kuchni, przynajmniej rozpocząć rewolucje w przejeździe, wymienić łóżka (pewnie bez materacy na razie), pomyśleć o ogrodzie zimowym. Pomalować część ścian.

Spokojna niedziela

Turniej NERF

Szymon wraz z kolegami z klasy wziął udział w turnieju Nerf z którego dochód został przekazany WOŚP Chłopaki zajęli 14 miejsce, jak na pierwszy turniej nie jest źle. Klimat turnieju utrzymał się też w niedziele czego efekty można podziwiać poniżej:

Auto RC RWD

Auto pojawiło się pod choinką, niestety szybko uległo awarii (niby było wodoodporne), po naprawie i zabezpieczeniu wrażliwego elementu śmiga jak szalone.

Lego

Wreszcie było trochę czasu by pobudować, najpierw wysypaliśmy klocki by było łatwiej… Na początku złożyliśmy Republic Gunship, następnego dnia udało nam się zbudować AT-TE a po kolejnych dwóch dniach budowania stworzyliśmy do niego statek transportowy. W międzyczasie odbyło się kilkanaście potyczek miedzy klonami a separatystami.

Krecie podsumowanie 2019

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę Zaloguj. Nie masz konta? Dołącz do nas.

Drobne zmiany

Kilka nowych półek i kontenery na segregowane odpady.

Noworoczne spotkanie

Nowy rok 2020

Nowy rok powitany klasycznie przy ognisku. Wiatr mocno przeszkadzał, ale daliśmy radę.