Wrzesień 2019 archive

Jesień

Wentylacja

Jesień przyszła, postanowiłem włożyć wkład „zimowy” do rekuperatora i wymienić filtry. Przy okazji zamontowałem włącznik dzięki któremu będę mógł ustawić zdalnie czas pracy urządzenia.

Kolejny bieg za nami

Tym razem towarzysko, 8,5km po Kampinosie.

Klimatyzacja

Budując była w planach, po pierwszym lecie wydawało nam się że chyba obejdzie się bez. Czerwiec tego roku był upalny i się poddaliśmy. Kupiliśmy przenośny klimatyzator który wraz z wiatrakami chłodził dom (jedyny, ale spory problem to hałas takiego zestawu). Dziś, po ponad miesięcznym czekaniu przyjechała do nas ekipa na montaż splitów. Kupione zestawy niby …

Kontynuuj czytanie

Ostatni dzień lata

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę Zaloguj. Nie masz konta? Dołącz do nas.

Wystawa kotów rasowych

Pojechaliśmy obejrzeć na żywo kota Rosyjskiego a spodobał nam się jeszcze Abisyński i Bengalski

Wyścigi

Jakoś tak od Słomczyna nas trzyma, a że odnaleźliśmy drugi samochód RC to na tarasie powstał tor 😉 Cały dzień za kierownicą. Działo się bardzo dużo, urwanie koła, zderzenia, kontakty z baobabami. Służby miały co robić.

Schody kolejne starcie

Znowu coś zrobiłem, znowu zabrakło materiału. Ale tak to już jest jak się w trakcie roboty wymyśla sposób wykończenia. PsParapety pojawiły się w sypialni.

Dziki biegają

Tym razem 5km i NW. Uzyskałam czas

12 Onkobieg

Pierwszy bieg masowy za nami. Jeszcze 20min przed startem lało się wiadrami z nieba. Mimo to ponad 2000 osób stawiło się na starcie. Limit czasu 60min (zamknięcie trasy) – mi wyszło 67min i prawie 11km a żonie 9,5km w 65min. Dodatkowo przebadaliśmy nasze zmiany skórne – wszystko jest z nami OK PS łącznie uczestnicy przebiegli …

Kontynuuj czytanie

Rallycross Słomczyn

Dziś mieliśmy okazję zobaczyć na czym polega rallycross, w tym celu udaliśmy się do Słomczyna na tor wyścigowy. Pogoda dopisała, emocje były gwarantowane. Pewnie jeszcze tu wrócimy.