Marzec 2019 archive

Brama

Myślałem że dokończenie zeszłotygodniowej roboty potrwa krótko, jak zwykle się przeliczyłem. 6h walki w sobotę i kolejna godzina w niedziele. A mimo to fotokomórki jeszcze nie podłączone. No i nadal brak docelowego zasilania.

Wiosna

Pierwsza wycieczka rowerowa w tym roku

.20km po okolicznych wsiach i lasach.

Echo serca

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Pracowity weekend

Dużo się działo, już w piątek pojawił się kontener do którego trzeba było wrzucić co się da z garaży. Większość soboty spędziłem na sprzątaniu „stajni”. Po południu udałem się dodatkowo do Castoramy po kolejne płyty pod basen, dodatkowo żona zleciła mi misję przesadzania paprotki. Wieczorem odkryłem problem z instalacją CWU i zbiornikiem wyrównawczym (do wyjaśnienia). Niedziela to układanie płyt na swoim nowym miejscu (koncepcja z zeszłego tygodnia uległa zmianie). A na koniec wykorzystując pusty garaż i zmontowany stolik roboczy zająłem się napędem do bramy. Niby miałem wszystko obliczone i narysowane w autocadzie, ale jakiś niewierzący byłem 😉 Po docięciu mocowań (z czego one były) i ich zamontowaniu na słupach nastąpiła wiekopomna chwila… DZIAŁA (na razie jedno skrzydło, ale na więcej nie miałem dziś czasu). Teraz zasłużony tydzień odpoczynku.

Kolejny Holter

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Wiosna zaskoczyła

Niby zimno, wieje, pada, ale rośliny swoje wiedzą i zaskoczyły ogrodników. Dlatego dziś mieliśmy prace z iście chirurgiczną dokładnością. Trzeba było wyciąć kwiatki 😛 Z innych tematów, wreszcie powiększa się podest pod basen.


Hulajnoga

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

W marcu jak w garncu

Sobota -2C, niedziela +8C taki to weekend był. My sobotę spędziliśmy aktywnie w Piasecznie, a niedziele spokojnie pod lasem.