Styczeń 2019 archive

Wizyta kontrolna u alergologa

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Wizyta w ogrodzie botanicznym

Jako że Żona brała udział w warsztatach – Świat zamknięty w szkle, ja miałem 2h na zwiedzanie ogrodu botanicznego w Powsinie. Środek zimy, wszystko pod śniegiem, wydawało się, że będzie to dość monotonny spacer. Na szczęście Pani w kasie poradziła, bym odwiedził szklarnie. To był strzał w 10 😉 Zwiedziłem tylko jedną i naprawdę warto. Polecam.

Ostra infekcja

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Kolejny zwyczajny weekend +

Zima trzyma, śnieg spadł więc weekendowych atrakcji w bród 😉 Dodatkowo mieliśmy dodatkowego podopiecznego na pół weekendu. Jeszcze jakby było mało, dowiedzieliśmy się że nasz Syn ma zapewne austriackie geny i jakby go postawić na czarnej ściance FIS to by sobie poradził… Potrzebuje na wczoraj przyśpieszony kurs narciarski, który przez dwa tygodnie zrobi ze mnie zawodnika klasy światowej i pozwoli na bezpieczne sprawowanie opieki podczas ferii.

Na poniższych zdjęciach zestaw weekendowych aktywności w naszej rodzinie:


Kontrola u kardiologa

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Zwyczajny zimowy weekend

Narty zjazdowe, narty biegowe, bieganie po parku, wizyta w żywej szopce i oczywiście Zwift 😀

Podsumowanie 2018 i plany 2019

Podsumowanie 2018

Łazienka i WC praktycznie skończona. Kuchnia doposażona (brakuje jedynie czegoś na okno), w pozostałych oknach mamy żaluzje, komin zakryty imitacją cegły czeka na nowoczesną kozę 😉 Wentylacja zyskała filtr F7 na smog.
Dodatkowo pojawiły się deski kompozytowe na tarasach, powstały schody z tarasu do domu. Internet jest już po światłowodzie. Mamy umeblowany pokój Syna, sporo salonu i część sypialni.

Plany na 2019

zamontować automat do bramy, skończyć schody z dołu na taras, zrobić i oświetlić przejazd (kable czekają od 2 lat, by się znaleźć pod ziemią), zamontować automat do bramy, posprzątać garaż, wyposażyć dom w brakujące meble.


Witamy 2019