2017 archive

Film”Pierwsza gwiazdka”

Wybraliśmy się z synem na film pt.”Pierwsza gwiazdka” (w oryginale „The star”). Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa.

Karyntia w 5 minut

Dwa tygodnie wakacji w 5 min

Mikołajek

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Jesienna infekcja 14.12-22.12

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Zmiana wielkości piaskownicy

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Nowy soft 1.3 w gimbalu Removu S1

Wreszcie zaktualizowałem gimbal i wygląda że poprawili stabilizację 😉

Giełdowe mikołajki

Tym razem z drugimi Dziadkami.

Przegląd auta

Wymiana sprzęgła i dwumasy, nowe uszczelniacze obu półosi, łożysko podpory prawej półosi, nowy olej skrzyni biegów, nowy olej silnika, nowe filtry oleju i kabinowy i niestety nowa miska, bo korek od starej nie chciał się trzymać.

Bielańska gra miejska

W sobotę mieliśmy szukać płytek… skończyliśmy na bielańskiej grze miejskiej z okazji mikołajek. Miała być chwila, wyszły ponad 3h…

Szyba

Auto stało od niedzieli na parkingu pod domem. We wtorek rano skrobiąc szybę odkryłem pajączka. Trochę zajęło zanim zrozumiałem co się stało (pomógł deszcz). Okazało się że nocą ktoś chciał się dostać na dach auta i nogą zbił szybę :/ Uroki miasta… Na szczęście dałem się naciągnąć na ‚pakiet szyby” podczas przedłużania ubezpieczenia. Telefon do Avivy, szybkie przekierowanie do Pilkingtona Polska, następnie podesłałem kilka zdjęć uszkodzenia i już po godzinie szkoda była zaakceptowana a szyba wysłana do pobliskiego warsztatu. Następnego dnia auto zostało odstawione pod wskazany adres. 12h poźniej znowu mieliśmy całą szybę.