Wrzesień 2011 archive

Umuzykalnienie

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę Zaloguj. Nie masz konta? Dołącz do nas.

Pierwsze podsumowanie

Tak na szybko: 3850 – przejechanych kilometrów z czego większość z ogonem, 2043 – ilość zrobionych zdjęć, 620 – najdłuższy odcinek kilometrów przejechany z przyczepą, 40 – ilość litrów procentowych płynów które przywieźliśmy z wakacji, 23 – tyle dni byliśmy na wakacjach, 9,5 – średnie spalanie ON na 100k naszego zestawu, 7 – na tylu …

Kontynuuj czytanie

Powrót

Wszystko co dobre kiedyś się musi skończyć, nasz wyjazd tez dobiega końca. Dziś dojechaliśmy do miejsca gdzie zostawiamy przyczepę a jutro będziemy już w Warszawie.

Skansen

Dziś po przeszło po 4 latach wreszcie udało nam się zwiedzić skansen. Jest ogromny, trzeba całego dnia by go zwiedzić. My nie mieliśmy tyle czasu, ale i tak trochę zobaczyliśmy.

Ostatki

Powoli kończymy wakacyjną przygodę. Dziś był dzień zakupów czeskich specjałów do domu. W tym celu udaliśmy się do Ostravy. Wieczorem przy piwie syn szalał na mega zjeżdżalni. Pogoda się poprawiła, ale nocą ogrzewanie działa.

Jesień w Czechach

Dziś wyjechaliśmy z Bratysławy i dojechaliśmy do jesiennego Roznova pod Radhostem gdzie będziemy do niedzieli

Żegnamy Chorwacje

Właśnie opuszczamy Chorwacje i kierujemy się w stronę Czech. Planowany postój w Bratyslawie. Wysłane z telefonu Samsung

Urwane kolo…

Tym razem w aucie, na szczęście to tylko zapasowe. Jako ze mam wprawę to chwila roboty i sanki z kołem wrócily na miejsce pod auto. A poza tym to zwiedzaliśmy statkiem Limski kanał, byliśmy w super grocie Romualda, która była warta sporej wspinaczki w tutejszym lesie. Po południu byliśmy jeszcze w Rovinj, oraz na kilku …

Kontynuuj czytanie

Porec i okolice

Dziś byliśmy w Porecu (bazylika na liście Unesco), jaskini Baredine i muzeum traktorów, gdzie tez można było skosztować miejscowych specjałow 😉 Z ciekawostek: z free wifi tutaj krucho, zrobiliśmy już ponad 1500 fotek, dziś była burza nocą – ale za dnia 28C.

Dinopark

Dziś rano było pluskanie w morzu, a po południu zwiedzaliśmy dinopark. Jutro rejs statkiem, albo jaskinia.

Zwiedzanie

Wczoraj Rovinj, dziś Pula, kluchojady zwiedzają Istrie. Na kempingu coraz puściej, a my zbieramy fanty – Szymon dostał nowy sprzęt do pływania od Niemców.

Wypoczynek part 2

Dziś znowu pluskaliśmy się w morzu, szukaliśmy rybek, wypożyczyliśmy też sobie statek (rower wodny) i pływaliśmy we trójkę po morzu. Co do pogody … woda 24C, powietrze ok 32C Pozdrawiamy

Wypoczynek