Category: Pod lasem

Spokojny weekend po końcu roku

Nawadnianie i komary

Codzienne podlewanie jest męczące, znajomy poleciła Babci system węży nawadniających Bradas. Jako że Dziadki są na urlopie, my mieliśmy zająć się instalacją. Pierwszy krok to wybicie komarów, tu na szczęście przyszła pomoc od moich znajomych – preparat Komaron. Dalej było już z górki, rozwinąć wąż przytwierdzić do podłoża, zasilić wodą i odpalić. Na pewno przydał by się jeszcze programowalny zawór i trochę rozdzielaczy by system mógł działać autonomicznie.

Pool party

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Powrót na basen

Pomysł był spontaniczny. Zebraliśmy się rano i prosto z Krakowa pojechaliśmy na basen pod lasem. O dziwo, tym razem 300 km pokonaliśmy w 3h. Potem pozostało moczenie ciała w przyjemniej wodzie.

PS w Warszawie w domu było prawie 30C, jak przyjechaliśmy wieczorem.

Dzień dziecka z przytupem

W tym roku nietypowo Szymon sam obkupił się na allegro. Oczywiście prezenty też dostał (żółwika,kask fullface i łódź Playmobil), ale gdy w przeddzień okazyjnie kupuje się 8 sztuk Nerfów za 50, to ciężko przebić taki deal 😉

Syn najchętniej nie wychodziłby z basenu i można by na tym wpis zakończyć. Wpadliśmy jednak na pomysł, jak uatrakcyjnić mu zabawę. Inspiracją był wpis ze znajomego bloga ,a że mieliśmy odpowiednie materiały i chęci, to pod wieczór zarys militarnej budowli był już gotowy i przetestowany w warunkach bojowych. Teraz pozostało go jeszcze wykończyć i pomalować.

Szymon wzbogacił się też o skrzynię – ręcznie malowaną! – na nerfy. Prawie się wszystkie mieszczą… Dokupimy do niej siedzisko, by spełniała podwójną funkcję.

Basen na dzień matki

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Nowości spod lasu

Musisz się zalogować aby zobaczyć treść posta.Proszę . Nie masz konta? Dołącz do nas.

Wiosenne postępy

Po mokrym, deszczowym tygodniu przyroda wreszcie mocno ruszyła.

Ważne zmiany

Wreszcie nastał ten dzień, w domu pojawił się długo wyczekiwany mebel. W ogrodzie natomiast urosła trampolina 😉

Majówka pod lasem

Kilka zdjęć z zimnej majówki